Milesi – Laky profesionálů

Výrobky Milesi začala vyrábět v roce 1947 italská společnost Milesi spa, která se zaměřuje na výrobu laků, barviv a impregnačních prostředků na dřevo a která je součástí mezinárodní skupiny IVM, jež je nejdůležitější evropskou skupinou a jednou z předních světových skupin v oboru s pobočkami v Itálii, Francii, Španělsku, Německu a Řecku a se zastoupením ve více než 70 zemích prostřednictvím specializovaných prodejců .

Milesi International Division je struktura vytvořená pro zajištění neustálého vzdělávání a technické podpory pro distributory společnosti, aby byli schopni poradit klientům ta nejvhodnější řešení ohledně výběru a použití výrobků a lakovacích cyklů. Této divizi Milesi je věnovaná tato část webových stránek.

Mise

Cílem Milesi je uspokojit potřeby všech těch, kdo lakují a natírají dřevo, počínaje od drobných uživatelů až po velké průmyslové závody.

Tohoto cíle je dosaženo díky:

Odhodlanosti soustředit vlastní zdroje, duševní i finanční, na specifický sektor, kterým je natírání a lakování dřeva.

Rozhodnutí vyčlenit finance na významné investice do výzkumu a rozvoje: Skupina IVM investuje do rozvoje a výzkumu více než 8% svého obratu.

Vůle zajistit kontinuální správu podniku: skupina IVM má stále stejného vlastníka a zajišťuje pro své spolupracovníky jednotnost a stabilitu, co se týče strategie, a bezpečnost, a spolehlivost, co se týče vedení. Díky stabilnímu managementu a spolupracovníkům, což je výsledkem tohoto úsilí, se dnes společnost může spolehnout na organizaci pracovníků, kteří patří mezi největší odborníky v oblasti nátěrů a láků na dřevo, výrobků, trhu a jeho potřeb.