Spolupracujeme s profesionály

 • Metall servis s.r.o.
  Prodej nábytkového kování, lamino desek, pracovních desek, nábytkových dvířek, hliníkových rámečků a kování na vestavěné skříně..
 • Jaroslav Šrejber
  Stavba a interiéry.
 • Balda Group
  Provádění staveb, jejich změn a odstraňování..
 • Nadia Surel Novotná, artist – designer
  "Přišla jsem z moře - mé oči jsou ještě plné fíků, soli a perleťových mušlí....“.
 • Milesi – Laky profesionálů
  italská společnost Milesi spa, která se zaměřuje na výrobu laků, barviv a impregnačních prostředků na dřevo.
 • Blum – kuchyňské kování
  Firma Blum je společnost, realizující svou činnost na celosvětové úrovni, specializující se na výrobu nábytkového kování. .
 • Schachermayer
  V Evropě dnes působí jako hlavní obchodní partner pro řemeslo, zpracování dřeva a kovu, průmysl a obchod..
 • DREWPOL – masivní nábytková dvířka
  DREWPOL Osina se specializuje na výrobu kvalitních masivních nábytkových a kuchyňských dvířek s individuálním vzhledem a ve velké škále rozměrů..
 • ACER – C.S.
  je obchodní společnost zaměřená na prodej dřevomateriálů a souvisejících komodit, rozsáhlého sortimentu velkoplošných materiálů, řeziva a jiných dřevomateriálů..

Naše služby

Interiéry

Schody – Dřevěné schodiště vyrábíme z buku, dubu, jasanu, borovice nebo smrku. Ke schodišti vyrábíme dřevěná zábradlí dle přání zákazníka i s možností kombinace se sklem, nerezem či jinými prvky.

Vestavěné skříně a kancelářský nábytek – Vestavěné skříně vyrábíme dle požadavků zákazníků. Zaměření, poradenství a grafické znázornění je samozřejmostí. Pro vestavěné skříně a kancelářský nábytek nabízíme širokou škálu materiálů-lamino, sklo, hliník, zrcadla a jiné.

Exteriéry

Dveře – Zhotovíme Vám dřevěné dveře dle přání. Vstupní dřevěné dveře a vstupní portály vyrábíme z lepených Eurohranolů a kvalitního dřeva. Interiérové dveře vyrábíme z mnoha dřevin včetně zasklení a kování dle výběru.

Eurooknašpaletová okna – Eurookna vyrábíme z lepených Eurohranolů, povrchovou úpravu provádíme barvami od výrobce Milesi. Okna vyrábíme z dřevin jako je smrk, borovice, dub. Zasklení provádíme standardně izolačními dvojskly včetně možnosti meziskelních i neskelních mřížek. Špaletová okna vyrábíme standardním způsobem.

Naše přednosti

Zaměříme vám požadovaný prostor a zpracujeme vám grafický 3D návrh s vizualizací.
Poradíme vám s výběrem materiálů, barevného provedení a tvaru.
Využíváme moderní technologie, materiály a povrchovou úpravu dřeva.
Garantujeme vám dohodnutý termín dodávky a montáže dle smluvních podmínek.

Historie a současnost

Václav Doležal v roce 1992 zahájil truhlářskou výrobu v soukromém sektoru, která mu umožnila na základě dlouholeté praxe a spokojených zákazníků v roce 2009 založit společnost STYLE WOOD s. r. o.

Specializujeme se na truhlářskou zakázkovou a atypickou výrobu z masivního dřeva, lamina a dýhovaných materiálů.

Náš osobní přístup k zákazníkům ocení hlavně ti zákazníci, kteří potřebují mít jistotu, že s výrobky zadané u naší firmy budou maximálně spokojeni od prvního návrhu, přes zaměření, výrobu až po samotnou montáž.

Kde nás najdete?

Stylewood - Vchod do společnosti

Společnost se nachází v centru města Ústí nad Labem na adrese: Panská 23, 400 01 Ústí nad Labem. Více informací naleznete v kontaktech.